Arıyoruz...Lütfen biraz sabır.

Twitter'a Giriş Yapabilmek İçin

İncir Reçeli Filmi Full HDÇevremdeki arkadaşların hergün bahsettiği bir film bu film. Artık duymaktan sıkıldım ve filmi izlemek istiyorum. Araştırdım biraz internette ve buldum filmi. Hemde youtubeta  :) Fazla söze gerek yok. İzleyin ve nasıl birfilm olduğun beraber görelim :))

Facebook "Bu Sette Hiç Fotoğraf Yok" UyarısıFacebook'ta dolanırken bir baktım ki arkadaşımın etiketlendiği bir fotoğraf var. Hemen açıp baktım fotoğrafı. Ortak olmayan bir arkadaşı onu etiketlemiş. Fotoğrafların devamına bakayım derken karşıma Bu sette hiç fotoğraf yok.  uyarısı çıktı. Neden acaba diye düşünürken anladım ki fotoğrafı etiketleyen arkadaşı fotoğraflarını herkesle paylaşmıyor.Bu nedenden dolayı fotoğraf yok olarak görünüyor...

Facede Paylaşılacak Sözler 2Facebookta insanlar bütün gün ne yapıyor diye hep düşünürüm. Zaten bu blogu açmamın da sebebi bu. İnsanlar içerik paylaşıyorlar, facede sözler paylaşıyorlar. Ben aslında daha önce facede paylaşılacak sözleri yazmıştım. Ama tabiki yenisini isteyenler olabilir. Blogun hakkını ver hakkını dedi bana biri. Ben de elimden geleni yapıyorum :) İştefacede paylaşılacak sözler 2.


  • Her kadına sahip olmaya çalışan adam bir kadına hasret kalır ! Bir kadına sahip olan adam; Her kadını kendine hayran bırakır."
  • "Aptallar ne affeder ne unutur, saflar affeder ve unutur, akıllılar ise affeder; ama asla unutmaz.." 
  • Hiç kimse sevgilisine "benim icin ne yaptın?" dememeli.. 6 milyar insanin içinde seni bulmuş, daha ne yapsın.
  • Sevdiğin kişinin sana olan sevgisini anlaman için canını yak. "Çünkü kimsenin canı yanmadıkça, sana gerçek yüzünü göstermez.." 
  •  Bir kadının ağzından 'Ne istiyorsan onu yap' cümlesi çıktıysa, 'Nede olsa burnundan fitil fitil getiririm' anlamına gelir.
  • Ateş karşısında bozulmayan altın,altın karşısında bozulmayan kadın,kadın karşısında bozulmayan erkek kalitelidir.. 
  •  "Sana karşı suçluyum! Ya seni daha çok sevmeliydim, ya da sana, beni sevme iznini vermemeliydim." 
     

Twitter Arka Plan Tasarımı İçin Tek Site


Facebook kadar gelişmese de insanların zamanının büyük bir çoğunlüğünü geçirdiği Twitter'da ben de vakit geçirmeye bakladım. Tabiki öğrenmeye çalışıyorum yavaş yavaş. Türkçe olması da büyük avantaj oldu benim için. Çünkü ingilizcem yok denecek kadar azdır. Çoğu şeyi öğrendim ama Twitter'da arka plan yapmak zor gibi duruyor. Ama sadece duruyor. Hiçte zoe değil. Bunun için siteler var. Ama en güzeli yani benim en beğendiğim site BU site. Bu siteyi beğenmemdeki amaç çok sade oluşu. Tasarımları gerçekten güzel ama karışık bir çok site var. Bu site onlar gibi değil. Site ile ilgili bir açıklama yapmak gerekirse istediğiniz Twitter arka planını bilgisayarııza indiriyorsunuz. Daha sonrada Twitter'da profil ayarlarından tasarım bölümüne girerek arka plan resminizi yüklüyorsunuz. Hepsi bu kadar. Yine de anlaşılmayan bir şey olursa aşağıdaki yorum kutucuğunu kullanabilirsiniz.

Twitter Hesabım

Ölümünün 1. Yılında Seni Unutmadık Bihter Etkinliği


Facebook'ta çılgın gençlerin geçen yılın unutulmaz dizisi Aşk-ı Memnu'nun unutulmaz karakteri Bihter (Beren Saat) için facebookta bir etkinlik düzenlenmiş. Bu etkinliğin adı Ölümünün 1. Yılında Seni Unutmadık Bihter.
Katılmak isteyenle olur belki diye yayınlıyorum. Çok hoşuma gitti :)

Etkilik Durumu

21.339 Kişi Katılacak
443      Kişi Belki Katılacak
8.845  Kişiden Yanıt Bekleniyor
3.812  Kişi Katılmayacak
Eğlence